Sztuczne kwiaty

gimswiatki 0
Sztuczne kwiaty

Nasza firma jest obecnie największą w kraju hurtownią internetową oferującą sztuczne kwiaty, dekoracje oraz ozdoby florystyczne. W naszym katalogu można znaleźć różne rodzaje sztucznych kwiatów: gałązki, liście, liany, główki kwiatowe, trawy, drzewka, pojedyncze kwiaty, rośliny doniczkowe, płatki itd. Regularnie uzupełniamy i poszerzamy nasz asortyment o nowe sztuczne kwiaty, które można kupić hurtowo w zrównoważonej cenie.

Postaw na doświadczenie i wiedzę naszej hurtowni internetowej ze sztucznymi kwiatami

Zakres stosowania sztucznych kwiatów pozostaje bardzo szeroki. Dobrze prezentują się we wnętrzach, dekoracji ścian i drzwi. Taka ozdoba jest trwała, wnosi do pomieszczenia świeże kolory. Pomysłowa imitacja w wystroju wygląda pięknie i harmonijnie. Nasze doświadczenie w pracy gwarantuje profesjonalną obsługę i tylko towar wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że nasza hurtownia internetowa ze sztucznymi kwiatami pomoże każdemu w zakupie pożądanego produktu. Zatrudnieni u nas specjaliści pomogą nie tylko dokonać wyboru, ale także doradzą we wszystkich pojawiających się kwestiach. Jesteśmy zainteresowani długoterminową, obopólnie korzystną współpracą z każdym z naszych klientów.

Sztuczne kwiaty
Sztuczne kwiaty

Jeśli istnieje potrzeba zakupu sztucznych kwiatów, prosimy o kontakt z naszą firmą. Tylko u nas uda się znaleźć całe bukiety, a także pojedyncze elementy kwiatowe. Można nabyć absolutnie wszystkie rośliny: od klasycznych lilii po wyrafinowane stokrotki, astry i niezapominajki. Nowoczesna technologia umożliwiła stworzenie niezwykle realistycznych sztucznych roślin. Kwiatostany można odróżnić od żywych roślin tylko z bliskiej odległości. Korzystając z wyobraźni udaje się stworzyć kompozycję, która podkreśla piękno każdego domu. Dla osób z alergią na pyłki jest to dobry sposób na uzyskanie przyjemności estetycznej poprzez ochronę przed alergenem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni

Prowadzimy sprzedaż hurtową sztucznych kwiatów, dekoracji, ozdób świątecznych. Współpracujemy z kwiaciarniami, sklepami, domami pogrzebowymi oraz osobami zajmującymi się organizacją ślubów i komunii. Dużym zainteresowaniem się nasze sztuczne dekoracje pogrzebowe i nagrobne wykonane z wielkim pietyzmem oraz z idealnym wyborem asortymentu. W katalogu naszej hurtowni internetowej można znaleźć całe rośliny, łodygi i stelaże, pnącza, stroiki na świeczkę oraz ekskluzywne bukiety. Otwiera to ogromne możliwości kreatywności i realizowania kompozycji.

W ofercie naszej hurtowni internetowej znajdują się:

 • Wielobarwne bukiety ze sztucznych kwiatów, idealnie naśladujące oryginalne kwiatostany.
 • Przepiękne sztuczne drzewka, które z pewnością stają się niezwykłą ozdobą biur, urzędów oraz domów prywatnych. Oferujemy palmy, bambusy, wisterie, fikusy, kwitnącą azalię i wiele więcej.
 • Sztuczne rośliny doniczkowe np.: anturium, pothos, begonia, scindapsus, fuksja, pelargonia.
 • Wianki i ringi z suszu, słomy, mchu, sztucznych roślin, pianek florystycznych.
 • Kompozycje ze sztucznych kwiatów sprzedawane w naczyniach, na podkładach zielonych.
 • Dekoracje Wielkanocne, Bożonarodzeniowe, ślubne, komunijne, pogrzebowe.
 • Doniczki, osłonki koszyki, w oryginalnych formach i kolorach.
 • Artykuły florystyczne: pianki, druty, wstążki, tkaniny, siatki itd.

Zalety współpracy z naszą hurtownią sztucznych kwiatów

 • Towar doskonałej jakości z nietoksycznych materiałów od najlepszych producentów.
 • Duży asortyment kwiatów i składników bukietów.
 • Bezpieczne i wygodne opakowanie zakupowe.
 • Aktualne ceny.

Stale wprowadzamy nowy i atrakcyjny asortyment oparty na najnowszych trendach florystycznych. Nasza hurtownia zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, dzięki czemu pomagają dobrać kwiaty do każdego konkretnego przypadku. Przy tworzeniu kompozycji brane są pod uwagę indywidualne życzenia klienta oraz jego gust i poczucie estetyki. Przygotowując zamówiony towar do wysyłki, dokładamy starań, aby każdy produkt został prawidłowo zapakowany, dlatego zawsze dociera do klienta w idealnym stanie.

Złożone na naszej stronie internetowej zamówienia realizujemy sprawnie, nie mamy opóźnień w dostawie. Nasi specjaliści chętnie służą swoim fachowym doradztwem i udzielają szczegółowych odpowiedzi na pytania. Zapraszamy do zakupów hurtowych, które pomogą zaoszczędzić pieniądze, udzielamy rabatów od wartości zrealizowanego zamówienia. Można skorzystać z dogodnej dla siebie metody płatności, dbamy o komfort klientów i spełnienie wszystkich ich życzeń.

Zapraszamy do składania zamówień na sztuczne kwiaty i sztuczne dekoracje

Nasza hurtowania internetowa działa rynku sztucznych kwiatów i akcesoriów od wielu lat. Zgromadzone wieloletnie doświadczenie doprowadziło do zrozumienia wszystkich procesów jej rozwoju i powstawania, pozwoliło nam z wyczuciem reagować na wszelkie zmiany na rynku. Duża baza asortymentowa, ciekawe wzornictwo produktów pomogły nam na przestrzeni lat stać się jedną z największych hurtowni sztucznych kwiatów w Polsce. Jednym z głównych zadań naszej firmy jest dostarczenie klientom pełnej informacji o produkcie (jego dostępność, cena, opis, zdjęcie, w jakich kolorach jest prezentowany i jak jest zapakowany), zaprojektowanym tak, aby zadowolić każdego klienta.