Drogowa pomoc

gimswiatki 0
Drogowa pomoc

Drogowa pomoc – kiedy potrzebujesz? Nie chcemy, żeby ktokolwiek to robił, ale w przypadku kolizji na drodze lub unieruchomienia pojazdu zawsze należy wezwać pomoc drogową. Samo holowanie jest kłopotliwe i niebezpieczne. Pomoc techniczna to rozwiązanie naszych czasów, zwłaszcza że coraz więcej pojazdów nie nadaje się do tradycyjnego holowania.

Kiedy potrzebujesz pomocy drogowej?

Profesjonalna pomoc drogowa pomaga rozwiązać wiele problemów technicznych w krótkim czasie.

Eksperci świadczą kompleksowe usługi:

  • Zmień koła, napraw przebite opony.
  • Uruchom silnik, ewentualnie wymień akumulator lub go naładuj.
  • Drzwi otwierają się (z dokumentacją pojazdu), gdy klucze są zablokowane lub zgubione.
  • Dostawa paliwa i oleju.
  • Odblokuj alarm.
  • Rozwiąż problemy elektryczne.
  • Holuj pojazd z przyczepą.
  • Profesjonalna porada.
  • Znajdź usterki i awarie, dokonaj drobnych napraw na przystanku.

To podstawowe usługi świadczone przez firmy specjalizujące się w profesjonalnej pomocy drogowej. Dzięki koordynacji zadań kierowcy mogą w każdej chwili wezwać pomoc, aby szybko usunąć usterki i przejść dalej.

Co to jest pomoc drogowa?

Drogowa pomoc
Drogowa pomoc

Każdy kierowca wie, że droga to miejsce, które wymaga większej uwagi wszystkich użytkowników drogi. Nie zawsze jest to łatwe i bezpieczne, a czasami możesz potrzebować szybkiej pomocy technicznej na drodze. Profesjonalna firma pomocy drogowej działa w trybie awaryjnym 24/7. Posiada specjalistyczne pojazdy zwane przyczepami. Świadcząc pomoc techniczną firma holuje samochody osobowe i dostawcze, skutery, quady, kampery, a także ciężkie maszyny rolnicze i budowlane, przyczepy i nie tylko. Pamiętać! Dobra pomoc drogowa to gwarancja jakościowej obsługi w przystępnej cenie, zgodnej z przejrzystą polityką cenową firmy.

Pomoc w nagłych wypadkach 24/7 dla wszystkich kierowców. Wystarczy jeden telefon, aby pomoc drogowa natychmiast skontaktowała się z kierowcą, gdziekolwiek jest kierowca, zapewniając profesjonalną pomoc w każdej nieoczekiwanej sytuacji. Podczas złożonego procesu ewakuacji ogromną rolę odgrywa nie tylko niezbędny profesjonalny sprzęt, ale również profesjonalizm personelu. Wszyscy pracownicy pomocy drogowej są wybierani i mają duże doświadczenie, aby pomóc im zrozumieć sytuację awaryjną w kilka sekund i szybko podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby wyjść z sytuacji.

Pomoc drogowa to jedyne bezpieczne wsparcie na drodze!

Niekorzystne warunki pogodowe, wypadki drogowe z uszkodzeniem pojazdu i zgubione klucze to jedne z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się kierowcy podczas podróży. W takiej sytuacji nikt nie powinien być sam, a przebywanie poza domem to trudne przeżycie dla każdego kierowcy. Czy jest jakiś sposób na wyjście z tej niezręcznej sytuacji? Oczywiście pomoc drogowa!

Usługa ta jest obecnie świadczona przez firmę, której pracownicy są gotowi do natychmiastowego dojazdu we wskazane miejsce i świadczenia profesjonalnych usług na żądanie. Pomoc drogowa chroni kierowców przed utratą zdrowia i cennego czasu, ponieważ każdemu się śpieszy i samodzielne rozwiązywanie problemów jest niemożliwe. Warto wpisać swój numer pomocy drogowej do kontaktów w telefonie, aby zawsze korzystać z profesjonalnego wsparcia, w końcu nie da się przewidzieć, co jutro wydarzy się na drodze.

Ile kosztuje pomoc drogowa?

Koszt pomocy drogowej jest przystępny dla większości właścicieli samochodów. Zaoszczędzony czas jest cenniejszy. Dokładna cena zostanie wyświetlona dopiero po zidentyfikowaniu problemu. Przez telefon możesz ogólnie opowiedzieć pracownikom, co się stało z samochodem, opisać rodzaj uszkodzenia, aby profesjonaliści mogli udzielić wsparcia technicznego z niezbędnymi narzędziami i sprzętem.

Koszt zależy od wielu czynników:

  • Stopień uszkodzenia pojazdu.
  • Charakter usterki.
  • Wyeliminuj wykryte awarie i czas spędzony na obsłudze klienta.
  • Lokalizacja samochodu (im dalej pojazd się znajduje, tym wyższy koszt obsługi).
  • Czy należy użyć przyczepy.

Pomoc drogowa przybędzie niezwłocznie i jak najszybciej dostarczy pojazd pod wskazany adres. Firmy świadczące usługi pomocy drogowej współpracują z osobami prywatnymi i przedsiębiorcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi, stacjami paliw oraz specjalistycznymi firmami samochodowymi.

Pojazd holowniczy z asystentem awarii

Utrwalił się stereotyp, że usługa holowania dotyczy tylko pojazdów kołowych. To nie jest prawda. Nowoczesne przyczepy są wszechstronne, a w niektórych przypadkach bardziej wydajne. Przyczepy z dźwigami to najlepsze rozwiązanie do załadunku i transportu kontenerów metalowych, jachtów i łodzi. Niskopodwoziowe o zwiększonej ładowności do transportu koparek i kombajnów wykorzystywane są do transportu wielkogabarytowych konstrukcji metalowych.

Operacje załadunku i rozładunku są wymagane przy świadczeniu usług transportowych uszkodzonych pojazdów. Do wyciągania uszkodzonego pojazdu z rowu może być również potrzebny dźwig i specjalny sprzęt. Aby zapewnić jak najlepsze usługi w zakresie przeprowadzek, indywidualnie dobieramy najbardziej odpowiedni sprzęt z firmowej floty. Dyspozytor uzyskuje niezbędne informacje od klienta po zgłoszeniu. Aby uzyskać pomoc drogową i przywieźć niedziałający samochód do naprawy lub parkingu, skontaktuj się z pracownikiem drogowym. Można to zrobić wybierając numer kontaktowy, a dyspozytor natychmiast odbierze telefon i przyjmie zlecenie.