Wyraźna poprawa jakości skóry dzięki zabiegom medycyny estetycznej

gimswiatki 0
Wyraźna poprawa jakości skóry dzięki zabiegom medycyny estetycznej

Wyraźna poprawa jakości skóry dzięki zabiegom medycyny estetycznej – w klinikach kosmetologicznych pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w kosmetologii. Kosmetolog rozumie miarę odpowiedzialności, jaką ponosi za pacjentów, dlatego używane są tylko nowoczesne i wysokiej, jakości preparaty, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo i skuteczność. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przy użyciu certyfikowanego sprzętu kosmetycznego.

Laserowe usuwanie naczyń krwionośnych

Procedura usuwania zmian naczyniowych laserem to łatwy i szybki sposób na pozbycie się trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek krwionośnych, czerwonych blizn, brodawek i innych wad estetycznych. Głównym plusem tej techniki jest wysokie bezpieczeństwo. Urządzenie działa tylko na problematyczne obszary i nie wpływa na sąsiadujące zdrowe tkanki. Sprzęt emituje fale o większej długości, co przyspiesza procedurę. Skutki uboczne są wykluczone. Skóra nie przegrzewa się i nie ulega pigmentacji. Po takim zabiegu medycyny estetycznej na powierzchni skóry nie powstają blizny ani krwotoki. Pacjent praktycznie nie odczuwa nieprzyjemnych doznań, ponieważ urządzenie jest wyposażone w specjalny system chłodzenia. Technika ta jest bardzo poszukiwana wśród mężczyzn i kobiet, którzy chcą wyglądać pięknie i młodo niezależnie od wieku.

Zadania lasera do usuwania zmian naczyniowych

Wyraźna poprawa jakości skóry dzięki zabiegom medycyny estetycznej
Wyraźna poprawa jakości skóry dzięki zabiegom medycyny estetycznej

Laser to wielofunkcyjne urządzenie pulsacyjne o określonej długość fali. Sprzęt przeznaczony jest do nieinwazyjnego rozwiązywania problemów naczyniowych. Dodatkowe obszary zastosowania to odmładzanie skóry i usuwanie zmian pigmentowych. W urządzeniu zastosowano technologię mikropulsową, która zapewnia możliwość zmniejszenia ogrzewania tkanek bez uszczerbku dla skuteczności zamykania naczyń. Działanie radiacyjne znacznie zwiększa skuteczność walki z patologiami naczyniowymi. Ponieważ pacjenci prawie nie odczuwają bólu, sprzęt jest odpowiedni dla osób z nadwrażliwą skórą.

Chociaż energia światła jest emitowana w trybie intensywnym, sprzęt ma krótkotrwały i delikatny wpływ na skórę. Wiązki laserowe skupiają się na określonych obszarach i podczas działania przenikają przez górne warstwy. Technologia dystrybucji impulsów laserowych charakteryzuje się minimalnym urazem. Ta funkcja pozwala na użycie większej ilości energii do usunięcia szerokiego zakresu patologii naczyniowych. Podczas zabiegu światło emitowane przez urządzenie jest selektywnie absorbowane przez oksyhemoglobinę uszkodzonych lub rozszerzonych naczyń. Zmiany naczyniowe ulegają koagulacji, wszystko to sprawia, że zabieg medycyny estetycznej jest jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod stosowanych w kosmetologii do usuwania naczyń krwionośnych.

Mezoterapia znanym i cenionym zabiegiem medycyny estetycznej

Mezoterapia to zabieg kosmetyczny oparty na śródskórnych zastrzykach ze specjalistycznymi preparatami o ukierunkowanych efektach. Dla każdego pacjenta produkty są wybierane indywidualnie. Głównym plusem tej techniki jest dostarczanie witamin i składników odżywczych bezpośrednio do miejsca docelowego, co czasem zwiększa skuteczność zabiegu w porównaniu z nawet najbardziej skutecznymi serum i kremami.

Wszystkie kobiety marzą o pięknej, gładkiej i zdrowej skórze. Zabieg medycyny estetycznej takie jak mezoterapia pomaga poprawić, jakość skóry, wyeliminować różne braki estetyczne. Mezoterapia pomaga wygładzić zmarszczki, wyeliminować plamy starcze i obrzęki. Przywraca skórze utraconą elastyczność, usuwa skórkę pomarańczową z ciała, usuwa miejscowy nadmiar tłuszczu.

Wskazania do zabiegu mezoterapii

 • Sucha, zwiotczała skóra
 • Atoniczna, problematyczna skóra
 • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Cellulit
 • Obrzęk.

Mezoterapii poddawane są takie obszary ciała jak: okolice oczu, cała twarz, szyja, dekolt, usta, skóra głowy, ręce, brzuch.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla tradycyjnej techniki iniekcji i rozpoczyna się od zastosowania wcześniej wybranych preparatów. Następnie na skórę oddziałuje zaawansowany technologicznie aparat, który emituje pulsujące fale magnetyczne i znacznie zwiększa przepuszczalność błony komórkowej. W rezultacie korzystne substancje gromadzą się pod skórą, a następnie są rozprowadzane w głębszych warstwach skóry. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem medycyny estetycznej, który całkowicie eliminuje dyskomfort. Pacjent nie odczuwa nawet delikatnego mrowienia skóry, charakterystycznego dla tradycyjnej techniki.

Zobacz koniecznie:

Korzyści z mezoterapii bezigłowej

   • Wyraźna poprawa, jakości skóry.
   • Pozytywne zmiany po pierwszej sesji.
   • Przywrócenie elastyczności skóry.
   • Długoterminowe zachowanie osiągniętych wyników.

Mezoterapia bezigłowa może zostać zastosowana na takich obszarach ciała jak:

Twarz – cały obszar twarzy + szyja + dekolt. Wraz z defektami kosmetycznymi zabieg eliminuje zwiotczenie, wysuszenie i matowy kolor skóry.

Ciało – brzuch + biodra + pośladki + ramiona. Technika jest skuteczna w leczeniu cellulitu i korekcji niektórych obszarów.

Włosy – skóra głowy + szyja. Procedura jest zalecana w celu wyeliminowania łysienia, łupieżu, łojotoku i swędzenia.

Polecamy :