Wyraźna poprawa jakości skóry dzięki zabiegom medycyny estetycznej

gimswiatki9 0

     W klinikach kosmetologicznych pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w kosmetologii. Kosmetolog rozumie miarę odpowiedzialności, jaką ponosi za pacjentów, dlatego używane są tylko nowoczesne i wysokiej, jakości preparaty, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo i skuteczność. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przy użyciu certyfikowanego sprzętu kosmetycznego.

Laserowe usuwanie naczyń krwionośnych

   Procedura usuwania zmian naczyniowych laserem to łatwy i szybki sposób na pozbycie się trądziku różowatego, rozszerzonych naczynek krwionośnych, czerwonych blizn, brodawek i innych wad estetycznych. Głównym plusem tej techniki jest wysokie bezpieczeństwo. Urządzenie działa tylko na problematyczne obszary i nie wpływa na sąsiadujące zdrowe tkanki.

   Sprzęt emituje fale o większej długości, co przyspiesza procedurę. Skutki uboczne są wykluczone. Skóra nie przegrzewa się i nie ulega pigmentacji. Po takim zabiegu medycyny estetycznej na powierzchni skóry nie powstają blizny ani krwotoki. Pacjent praktycznie nie odczuwa nieprzyjemnych doznań, ponieważ urządzenie jest wyposażone w specjalny system chłodzenia.Technika ta jest bardzo poszukiwana wśród mężczyzn i kobiet, którzy chcą wyglądać pięknie i młodo niezależnie od wieku.

Zadania lasera do usuwania zmian naczyniowych

  Laser to wielofunkcyjne urządzenie pulsacyjne o określonej długość fali. Sprzęt przeznaczony jest do nieinwazyjnego rozwiązywania problemów naczyniowych. Dodatkowe obszary zastosowania to odmładzanie skóry i usuwanie zmian pigmentowych. W urządzeniu zastosowano technologię mikropulsową, która zapewnia możliwość zmniejszenia ogrzewania tkanek bez uszczerbku dla skuteczności zamykania naczyń. Działanie radiacyjne znacznie zwiększa skuteczność walki z patologiami naczyniowymi. Ponieważ pacjenci prawie nie odczuwają bólu, sprzęt jest odpowiedni dla osób z nadwrażliwą skórą.

   Chociaż energia światła jest emitowana w trybie intensywnym, sprzęt ma krótkotrwały i delikatny wpływ na skórę. Wiązki laserowe skupiają się na określonych obszarach i podczas działania przenikają przez górne warstwy. Technologia dystrybucji impulsów laserowych charakteryzuje się minimalnym urazem. Ta funkcja pozwala na użycie większej ilości energii do usunięcia szerokiego zakresu patologii naczyniowych. .

Podczas zabiegu światło emitowane przez urządzenie jest selektywnie absorbowane przez oksyhemoglobinę uszkodzonych lub rozszerzonych naczyń. Zmiany naczyniowe ulegają koagulacji, wszystko to sprawia, że zabieg medycyny estetycznej jest jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod stosowanych w kosmetologii do usuwania naczyń krwionośnych.

 

ZOBACZ:

 

Mezoterapia znanym i cenionym zabiegiem medycyny estetycznej

   Mezoterapia to zabieg kosmetyczny oparty na śródskórnych zastrzykach ze specjalistycznymi preparatami o ukierunkowanych efektach. Dla każdego pacjenta produkty są wybierane indywidualnie. Głównym plusem tej techniki jest dostarczanie witamin i składników odżywczych bezpośrednio do miejsca docelowego, co czasem zwiększa skuteczność zabiegu w porównaniu z nawet najbardziej skutecznymi serum i kremami.

Wszystkie kobiety marzą o pięknej, gładkiej i zdrowej skórze. Zabieg medycyny estetycznej takie jak mezoterapia pomaga poprawić, jakość skóry, wyeliminować różne braki estetyczne. Mezoterapia pomaga wygładzić zmarszczki, wyeliminować plamy starcze i obrzęki. Przywraca skórze utraconą elastyczność, usuwa skórkę pomarańczową z ciała, usuwa miejscowy nadmiar tłuszczu.

Wskazania do zabiegu mezoterapii

  • Sucha, zwiotczała skóra
  • Atoniczna, problematyczna skóra
  • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
  • Cellulit
  • Obrzęk.

Mezoterapii poddawane są takie obszary ciała jak: okolice oczu, cała twarz, szyja, dekolt, usta, skóra głowy, ręce, brzuch.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest alternatywą dla tradycyjnej techniki iniekcji i rozpoczyna się od zastosowania wcześniej wybranych preparatów. Następnie na skórę oddziałuje zaawansowany technologicznie aparat, który emituje pulsujące fale magnetyczne i znacznie zwiększa przepuszczalność błony komórkowej. W rezultacie korzystne substancje gromadzą się pod skórą, a następnie są rozprowadzane w głębszych warstwach skóry. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem medycyny estetycznej, który całkowicie eliminuje dyskomfort. Pacjent nie odczuwa nawet delikatnego mrowienia skóry, charakterystycznego dla tradycyjnej techniki.

Korzyści z mezoterapii bezigłowej

  • Wyraźna poprawa, jakości skóry.
  • Pozytywne zmiany po pierwszej sesji.
  • Przywrócenie elastyczności skóry.
  • Długoterminowe zachowanie osiągniętych wyników.

Mezoterapia bezigłowa może zostać zastosowana na takich obszarach ciała jak:

Twarz – cały obszar twarzy + szyja + dekolt. Wraz z defektami kosmetycznymi zabieg eliminuje zwiotczenie, wysuszenie i matowy kolor skóry.

Ciało – brzuch + biodra + pośladki + ramiona. Technika jest skuteczna w leczeniu cellulitu i korekcji niektórych obszarów.

Włosy – skóra głowy + szyja. Procedura jest zalecana w celu wyeliminowania łysienia, łupieżu, łojotoku i swędzenia.